Paulina Biernat

O mnie

O mnie

Paulina Biernat, z wykształcenia psycholog i dyplomowany coach, tancerka zawodowa najwyższej klasy tanecznej. 20 lat swojego życia dedykowała pasji do tańca, szkoliła swoje ciało i umysł na mistrza, mieszkając pomiędzy Polską, Anglią, w Niemczech i we Włoszech. 

Finalistka najbardziej prestiżowych turniejow tańca w Polsce i za granicą. W 2011 została Mistrzynią Europy w Latin American Showdance. W tańcu osiągnęła wszystko to, co było możliwe. 

Stwierdziła, że posiada narzędzia, które pozwolą jej osiągnąć mistrzostwo w innych dziedzinach. Zapragnęła wykorzystać swoją pracę w mediach do wyższych celów poprzez promowanie rozwoju osobistego w telewizji. 

Aktualnie skupia się na pomocy innym ludziom: więcej czuć, pełniej żyć, doświadczać całego wachlarzu emocji... Być bliżej siebie poprzez integralną całośc duszy i ciała.

Psycholog

Z wykształcenia i z zamiłowania.

Absolwentka Wyższej szkoły Psychologi Społecznej w Warszawie. Certyfikowany coach; coach Whise i coach Whise equiped. Ekspert w dziedzinie psychologii programu Dzień dobry TVN. Prowadząca i jednocześnie psycholog w programie „Para do poprawy” na antenie Ddtvn.

Trener rozwoju osobistego

Dyplomowany coach specjalizujący się w life coachingu i biznes coachingu. Prelegent na eventach motywacyjnych.

Jej wrodzona empatia, ciekawość drugiego człowieka i wiara w jego nieskończone możliwości sprawiają, że jest idealnym wsparciem i drogowskazem dla swoich klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu i wyznaczonych celów.

Paulina jest autorem programów pomocowych i rozwojowych dla kobiet.

Prezenterka

Paulina ma na swoim koncie zartówno audycje programów telewizyjnych, jak i internetowych.

Prowadziła program o charakterze psychologiczno-pomocniczym „Para do poprawy” na antenie Ddtvn. Była prowadzącą oraz współtwórcą programu internetowego „Inspired by”, w którym przeprowadzała interesujące wywiady z gwiazdami polskiego showbiznesu.

Tancerka

Paulina Biernat zdobyła najwyższą, bo międzynarodową klasę „S”, w tańcach latynoamerykańskich.

Jest finalistką prestiżowych turniejów tańca towarzyskiego – w Polsce oraz za granicą. W 2011 roku wytańczyła Mistrzostwo Europy w Latin American Showdance w parze ze Stefano Terrazzino.

Sympatię widzów, a co za tym idzie popularność zdobyła występując w renomowanym programie telewizyjnym Taniec z Gwiazdami, w którym partnerowała m.in.: Michałowi Szpakowi, Arturowi Barcisiowi oraz Tomaszowi Zimochowi.

Ponadto występowała na deskach Teatru Buffo w spektaklu tanecznym I move You.